Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
9.4. 18:00
AA168
Lovosice - Jičín
30 : 25
17.3. 19:00
AA137
Jičín - Zubří
29 : 33
27.2. 17:00
AA123
Dvůr Králové - Zubří
25 : 30
14.2. 17:00
AA107
Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 32
10.2. 18:00
AA102
Lovosice - Dukla
30 : 34
13.12. 10:30
AA088
Hranice - Frýdek-Místek
36 : 22
21.11. 18:00
AA065
Zubří - Třeboň
32 : 16
21.10. 18:00
AA072
Plzeň - Jičín
23 : 21
10.10. 18:00
AA035
Zubří - Hranice
31 : 23
27.9. 17:00
AA021
Třeboň - Jičín
32 : 24
13.9. 17:00
AA011
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 32
5.9. 17:00
AA004
Lovosice - Dvůr Králové
30 : 16
1.liga mužů
8.11. 17:00
AB050
Jičín - Napajedla A
27 : 24
6.9. 16:30
AB005
Chodov - Litovel
28 : 22
1.liga starších dorostenců
27.9. 19:00
AG021
Třeboň - Jičín
15 : 24
Český pohár mužů
17.11. 16:00
AN060
Náchod - Přerov
28 : 27
Žákovská liga starších žáků
24.1. 15:30
AO080
Lovosice A - Talent A
16 : 29
24.1. 13:15
AO077
Talent A - Dukla 4
31 : 14
24.1. 12:30
AO076
HK KP Brno A - Kopřivnice A
17 : 29
24.1. 10:15
AO073
Lovosice A - HK KP Brno A
31 : 18
24.1. 09:30
AO072
Kopřivnice A - Dukla 4
27 : 11
W.H.I.L.
13.3. 18:00
AP119
J.Hradec - Šaľa
26 : 33
6.2. 15:00
AP090
Písek - Veselí n.M.
32 : 31
28.11. 18:00
AP056
J.Hradec - Partizánske
22 : 22
24.10. 15:00
AP025
Písek - Michalovce
27 : 25
Český pohár žen
30.9. 20:45
AY011
Střešovice - Slavia j.
17 : 24
Žákovská liga starších žaček
21.3. 14:00
AZ104
H. Brod - Veselí n.M.
18 : 17
21.3. 12:40
AZ102
Písek - H. Brod
16 : 23
21.3. 12:00
AZ101
Veselí n.M. - Kobylisy II
15 : 13
21.3. 10:00
AZ098
Veselí n.M. - Písek
16 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.