Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Marek Tvrdoň
Mateřský klub
SHK ZFP Kunovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
24.4. 17:00
AA179
Dvůr Králové - Třeboň
20 : 26
13.2. 18:00
AA105
Zubří - Jičín
38 : 21
9.12. 18:00
AA085
Kopřivnice - Přerov
28 : 28
15.11. 10:30
AA056
Karviná - Třeboň
31 : 27
7.11. 18:00
AA050
Jičín - Lovosice
28 : 27
25.10. 10:30
AA045
Karviná - Kopřivnice
38 : 28
21.10. 18:00
AA068
Frýdek-Místek - Zubří
28 : 41
14.10. 17:30
AA036
Dukla - Lovosice
24 : 21
3.10. 18:00
AA030
Kopřivnice - Dvůr Králové
32 : 29
16.9. 18:00
AA115
Přerov - Hranice
27 : 29
1.liga mužů
9.5. 16:30
AB127
N.Veselí - Jičín
30 : 22
6.3. 10:30
AB089
Napajedla A - Karviná j.
31 : 20
2.liga mužů JM
2.5. 15:00
AE126
Juliánov A - V. Meziříčí A
34 : 29
21.3. 17:00
AE100
Juliánov A - Telnice
28 : 25
14.3. 10:30
AE092
Hustopeče - Maloměřice A
35 : 19
4.10. 10:30
AE030
Ivančice - Tišnov
28 : 26
27.9. 17:00
AE022
Bohunice A - V. Meziříčí A
28 : 28
1.liga starších dorostenců
9.5. 14:30
AG127
N.Veselí - Jičín
31 : 41
26.9. 11:00
AG022
Bohunice - Vsetín
40 : 18
1.liga mladších dorostenců M
9.5. 12:30
AK127
N.Veselí - V. Bystřice
28 : 25
Český pohár mužů
25.11. 18:00
AN073
Holešov - Dukla
18 : 28
17.11. 11:00
AN050
Sokolnice - Kopřivnice
24 : 33
W.H.I.L.
13.3. 17:30
AP120
Olomouc - Partizánske
27 : 23
27.2. 15:00
AP104
Písek - Inter
41 : 24
23.1. 17:30
AP076
ŠKP Bratislava - Partizánske
33 : 24
9.1. 17:30
AP066
Olomouc - J.Hradec
32 : 23
29.11. 14:00
AP060
HC Zlín - Inter
32 : 19
19.9. 18:00
AP017
HC Zlín - Šaľa
26 : 27
1.liga žen
17.4. 15:00
AR115
H.Brod - Č.Budějovice
30 : 25
20.2. 14:00
AR076
Otrokovice - Kobylisy
33 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.kolo-finále - výsledky
video
online
Dukla - Karviná
26 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
1
1
0
0
26 : 20
2
2
Karviná
1
0
0
1
20 : 26
0
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.