Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Zdeněk Vaněček
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.3. 17:00
AC106
Bohemians - Loko Plzeň j.
27 : 33
13.3. 15:30
AC094
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň A
21 : 26
21.11. 15:30
AC066
Ledeč n.S. - Bohemians
27 : 22
8.11. 14:00
AC051
Loko Plzeň j. - Písek
27 : 25
25.10. 17:00
AC043
Praha 4 - Třeboň B
32 : 20
2.liga mužů SVČ
2.5. 17:00
AD122
Hr.Králové - Slavia
36 : 32
1.5. 17:00
AD125
TJ Sokol Bělá - Chomutov
27 : 27
25.4. 16:00
AD118
Pardubice - Louny
36 : 26
13.3. 13:00
AD094
Kolín - Most
23 : 22
14.2. 17:00
AD069
Hr.Králové - Dukla j.
33 : 34
21.11. 13:00
AD066
Kolín - Slavia
28 : 25
17.10. 17:00
AD040
TJ Sokol Bělá - Slavia
29 : 25
10.10. 17:00
AD032
Hr.Králové - Louny
24 : 34
3.10. 10:00
AD025
Dukla j. - Ústí n.L.
25 : 25
2.liga mužů JM
27.9. 17:00
AE019
H.Brod - Ivančice
25 : 28
1.liga starších dorostenců
9.5. 14:00
AG129
Lovosice - Kopřivnice
22 : 30
3.10. 14:00
AG025
Dukla - N.Veselí
42 : 34
2.liga starších dorostenců Č
14.11. 12:00
AH056
Liberec - L.Vršovice
27 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
9.5. 16:00
AJ129
Lovosice - Louny
26 : 27
20.3. 16:00
AJ100
Jičín - Liberec
39 : 24
14.11. 10:00
AJ056
Liberec - Třeboň
18 : 25
3.10. 12:00
AJ025
Dukla - HC Plzeň
33 : 17
2.liga mladších dorostenců Č
21.3. 13:00
AL030
D.Králové - Kutná Hora
31 : 19
Žákovská liga starších žáků
14.2. 14:00
AO111
Zubří A - Rožnov p/R
26 : 23
14.2. 12:30
AO110
Kopřivnice A - Zubří A
19 : 22
14.2. 09:00
AO107
Náchod "A" - Zubří A
23 : 15
2.liga žen Č
11.4. 15:30
AS075
Pardubice - Písek
27 : 26
6.9. 14:40
AS004
Pardubice - Ústí n.L.
24 : 22
1.liga starších dorostenek
5.9. 16:00
AU002
Liberec - Olomouc
30 : 29
1.liga mladších dorostenek Č
24.4. 09:00
AW126
Pardubice - Háje
27 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-4- muži -semifinále - výsledky
video
online
Dukla - Karviná
26 : 29
video
online
Zubří - Hranice
34 : 27
video
online
Karviná - Dukla
32 : 23
video
online
Hranice - Zubří
28 : 32
video
online
Zubří - Hranice
35 : 34
video
online
Dukla - Karviná
28 : 22
video
online
Karviná - Dukla
34 : 27
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.