Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Vladimír Maláč
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1945
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
13.6. 10:15
NA166
Klimkovice - Hlučín
32 : 26
24.4. 15:00
NA118
Krnov - Rožnov p/R
26 : 24
20.3. 16:00
NA171
Paskov B - Klimkovice
26 : 26
7.11. 15:00
NA069
Krnov - Veselá "A"
14 : 37
28.9. 17:30
NA091
Nový Jičín - Rožnov p/R
28 : 29
13.9. 10:30
NA008
Krmelín - Veselá "B"
40 : 5
SML Dorostenci
16.5. 10:15
NB051
Klimkovice - Rožnov p/R
28 : 28
15.5. 11:00
NB049
Trnávka - Krmelín
18 : 26
8.4. 17:00
NB034
Krmelín - Trnávka
26 : 28
28.10. 15:30
NB028
Krmelín - Nový Jičín
27 : 14
13.9. 09:00
NB004
Krmelín - Trnávka
27 : 22
SML Starší žáci - třída I
8.11. 09:00
NC042
Zubří A - F.-Místek A
29 : 23
28.10. 11:15
NC055
Ostrava A - Karviná A
24 : 29
SML Starší žáci - třída II
30.5. 16:30
ND101
Hranice - Kopřivnice B
19 : 18
2.5. 16:30
ND087
Hranice - Karviná B
22 : 31
14.11. 10:00
ND046
Ostrava B - Vsetín
30 : 29
8.11. 11:30
ND042
Zubří B - F.-Místek B
27 : 28
28.10. 09:00
ND055
Ostrava B - Karviná B
20 : 23
12.9. 10:00
ND006
Karviná B - Vsetín
26 : 23
SML Mladší žáci - třída I
8.11. 08:00
NE042
Zubří A - F.-Místek A
21 : 19
28.10. 10:15
NE055
Ostrava A - Karviná A
9 : 12
SML Mladší žáci - třída II
13.6. 09:00
NF131
Klimkovice - Paskov
29 : 22
6.6. 09:00
NF125
Orlová - Vsetín
25 : 21
17.4. 14:00
NF084
Kopřivnice B - Orlová
16 : 15
15.4. 16:00
NF083
Ostrava B - Karviná B
24 : 9
14.11. 09:00
NF064
Ostrava B - Hranice
16 : 15
8.11. 10:30
NF060
Zubří B - Karviná B
14 : 18
19.9. 09:00
NF017
Karviná B - Ostrava B
19 : 24
13.9. 09:00
NF007
Krmelín - Orlová
6 : 11
SML Starší žačky
19.5. 17:00
NJ12
Poruba - HC Ostrava
14 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.