Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-8 muži-čtvrtfinále
Play-off 1-4 muži-semifinále
Nadstavba 9-12 muži
Nadstavba 5-8 muži
Play off-1-2 muži -finále
Play-off 3-4 muži
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
5.5. 18:00
AA158
Karviná - Zubří
32 : 26
28.4. 18:00
AA161
Hranice - Dukla
29 : 25
25.4. 10:30
AA155
Zubří - Karviná
26 : 23
3.4. 17:00
AA157
Dvůr Králové - Frýdek-Místek
33 : 28
31.3. 18:00
AA146
Karviná - Dukla
32 : 23
17.3. 18:00
AA134
Kopřivnice - Dukla
26 : 35
14.3. 10:30
AA142
Karviná - Plzeň
30 : 26
7.3. 10:30
AA129
Lovosice - Kopřivnice
29 : 28
7.2. 17:00
AA094
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 25
6.2. 18:00
AA092
Zubří - Lovosice
28 : 26
12.12. 16:30
AA090
Dukla - Zubří
22 : 20
5.12. 18:00
AA084
Kopřivnice - Plzeň
28 : 33
29.11. 10:30
AA075
Hranice - Dvůr Králové
43 : 26
4.11. 17:30
AA012
Karviná - Zubří
34 : 29
24.10. 18:00
AA046
Zubří - Plzeň
26 : 23
21.10. 18:00
AA067
Přerov - Karviná
26 : 37
10.10. 17:00
AA032
Třeboň - Kopřivnice
26 : 24
27.9. 17:00
AA022
Frýdek-Místek - Hranice
25 : 28
Český pohár mužů
2.12. 18:00
AN076
Třeboň - Lovosice
26 : 27
W.H.I.L.
8.5. 18:00
AP160
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
10.4. 18:00
AP148
Šaľa - Michalovce
24 : 16
21.2. 11:00
AP100
HC Zlín - J.Hradec
27 : 18
10.2. 18:00
AP092
Veselí n.M. - ŠKP Bratislava
37 : 21
22.11. 00:00
AP049
Inter - Michalovce
21 : 36
14.11. 17:30
AP044
Olomouc - Šaľa
30 : 27
19.9. 17:00
AP013
Veselí n.M. - Michalovce
38 : 24
Baráž ženy
12.5. 19:00
ARW002
J.Hradec - Most
19 : 26
Jihomoravská liga play out
16.5. 11:00
LAO016
Hostěrádky - Bystřice n.P.
18 : 21
Jihomoravská liga play off
16.5. 16:00
LAP030
Sokolnice - HK Ivančice B
37 : 16
Jihomoravská liga A
31.10. 11:00
LA1028
Hostěrádky - Bystřice n.P.
21 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off 3-4 muži - výsledky
video
online
Dukla - Hranice
36 : 21
video
online
Hranice - Dukla
29 : 25
video
online
Dukla - Hranice
31 : 24
video
online
Hranice - Dukla
32 : 29
video
online
Dukla - Hranice
33 : 32
Tabulka střelců
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
180
Zdeněk Polášek
Dukla Praha
167
Martin Stržínek
HC Zubří
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
54
Pavel Chroustovský
HBC Ronal Jičín
46
Petr Brabec
Dukla Praha
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Říha
HC Zubří
76
Radoslav Miler
HK Lovosice
64
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
62
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.