Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Pavlík
TJ Cement Hranice
1
Adam Beneš
Sokol Nové Veselí
1
Adam Borys
HCB Karviná
2
Adam Sládek
SHC Maloměřice
8
Adam Oškera
HC Zlín
11
Adam Tichý
Sokol Ostrava
13
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
86
Adam Nepejchal
HK Královo Pole
96
Adam Niebroj
HCB Karviná
105
Adam Reček
KH Kopřivnice
122
Antonín Mrózek
HCB Karviná
12
Bohumil Kolář
HC Zlín
2
Dalibor Mynář
SKP Frýdek-Místek
99
Daniel Bartoň
HCB Karviná
1
Daniel Hökl
SHC Maloměřice
1
Daniel Marynčák
Sokol Ostrava
3
Daniel Burget
HK Královo Pole
17
Daniel Kučo
HCB Karviná
64
Daniel Gulvas
SKP Frýdek-Místek
67
Daniel Baštan
TJ Cement Hranice
107
David Kisling
HK Královo Pole
2
David Klhůfek
HC Zlín
4
David Uhlíř
SHC Maloměřice
5
David Volný
SKP Frýdek-Místek
6
David Dukát
HC Zubří
9
David Melichar
Sokol Nové Veselí
9
David Poloz
HC Zubří
50
David Pola
KH Kopřivnice
80
David Jensen
HCB Karviná
118
Denis Boháč
SKP Frýdek-Místek
26
Dominik Šoltés
SKP Frýdek-Místek
1
Dominik Peřina
SHC Maloměřice
7
Dominik Rogala
Sokol Ostrava
16
Dominik Lukács
HCB Karviná
41
Dominik Kasper
Sokol Ostrava
43
Erik Atyafi
SK Velká Bystřice
1
Filip Vítek
HK Královo Pole
9
Filip Marhons
HCB Karviná
12
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
13
Filip Krones
HK Královo Pole
16
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Kopřivnice
31 : 33
video
online
Prostějov - Ostrava
30 : 28
video
online
N.Veselí - V. Bystřice
28 : 25
video
online
Hranice - Brno
39 : 20
video
online
Zubří - Zlín
44 : 19
video
online
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
22
20
1
1
837 : 471
41
2
Kopřivnice
22
19
0
3
761 : 531
38
3
Zubří
22
18
0
4
806 : 475
36
4
N.Veselí
22
14
0
8
617 : 616
28
5
Frýdek-Místek
22
13
1
8
626 : 583
27
6
Hranice
22
11
1
10
628 : 607
23
7
Ostrava
22
9
1
12
621 : 652
19
8
V. Bystřice
22
8
2
12
559 : 613
18
9
Zlín
22
7
2
13
572 : 721
16
10
Maloměřice
22
4
1
17
475 : 660
9
11
Brno
22
3
1
18
451 : 720
7
12
Prostějov
22
1
0
21
499 : 803
2
Tabulka střelců
Lukáš Hamrla
HC Zlín
174
Jan Užek
HCB Karviná
167
Martin Třetina
TJ Cement Hranice
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Hamrla
HC Zlín
40
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
39
Jan Užek
HCB Karviná
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Baštan
TJ Cement Hranice
52
Daniel Gulvas
SKP Frýdek-Místek
50
Petr Břišč
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.