Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Janis Aliapulios
TJ Jiskra Třeboň
9
Morten Almqvist
SK HC Tišnov
6
Jan Audy
SK Kuřim A
3
Michal Augusta
HC Zlín A
3
Petr Babáček
TJ Sokol Velké Meziříčí A
4
Aleš Babák
HBC Ronal Jičín
1
Milan Babůrek
Baník Most
4
Jindřich Bada
HK Chomutov
8
Ondřej Bajtalon
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Michal Bakeš
SK Casino Turnov
1
Ondřej Balcar
HC TJ Náchod
9
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
26
David Barabáš
Tatran Litovel
12
Martin Bareš
HBC Ronal Jičín
6
Tomáš Bartoň
KH Zbrojovka Vsetín
16
Jakub Bartoš
Liberec Handball
2
Jiří Barvíř
SK Velká Bystřice
1
Vojtěch Baštinec
Liberec Handball
1
Marek Bauer
HC TJ Náchod
1
Vít Bayer
HC Zubří junioři
1
Erik Beckert
TJ AŠ Ml. Boleslav
2
Roman Bečvář
Lokomotiva Plzeň
9
Petr Bednárek
KH Orel Paskov A
1
Vít Bednárik
KH Zbrojovka Vsetín
9
Jan Bednář
KH Zbrojovka Vsetín
5
Roman Bednář
Slavia Hradec Králové
2
Tomáš Bechný
Sokol HC Přerov A
5
Lukáš Bek
Baník Havířov
3
Vojtěch Bělohlav
1.HK Dvůr Králové
5
Roman Beneš
Tatran Bohunice A
1
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí A
3
Michal Bezecný
KH Orel Paskov A
10
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň
9
Vlastimil Bijota
TJ STM Olomouc
4
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
4
David Bím
Sokol Telnice
3
Martin Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2
Petr Bláha
DTJ Polanka A
4
Petr Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
5
Patrik Blaščík
HC Zlín A
1
Další
Předchozí kola
7.kolo-finále - výsledky
video
online
Dukla - Karviná
26 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
1
1
0
0
26 : 20
2
2
Karviná
1
0
0
1
20 : 26
0
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.