Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Patrik Beránek
HC TJ Náchod "B"
4
David Bielický
TJ Sparta Kutná Hora
35
Jan Borovka
Loko České Budějovice
3
Jiří Brejcha
Tygři Ústí nad Labem
1
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
33
Jan Brožovský
Tygři Ústí nad Labem
7
Martin Bubla
Tygři Ústí nad Labem
2
Patrik Čech
HC TJ Náchod "B"
1
Kryštof Černý
1.HK Dvůr Králové
64
Mikuláš Černý
Jiskra Zruč n.S.
2
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
21
Petr Domecký
Tygři Ústí nad Labem
1
Ondřej Doubrava
Jiskra Zruč n.S.
2
Matěj Drozda
Sokol Kobylisy
8
Lukáš Duchek
Sokol Kobylisy
7
Jan Falge
TJ Sparta Kutná Hora
61
Matěj Fanta
Sokol Kobylisy
23
Marek Fiala
Jiskra Zruč n.S.
1
Jan Grosse
Tygři Ústí nad Labem
48
Mikuláš Havlík
Sokol Kobylisy
2
Martin Hlaváček
HC TJ Náchod "B"
5
Michal Hodek
Jiskra Zruč n.S.
2
Jakub Hubka
1.HK Dvůr Králové
31
Tomáš Husár
Tygři Ústí nad Labem
22
Lukáš Hynek
1.HK Dvůr Králové
4
Petr Jakubec
Tygři Ústí nad Labem
6
Marek Janeba
1.HK Dvůr Králové
1
Matěj Jiránek
Loko České Budějovice
27
Josef Jonáš
Sokol Kobylisy
58
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
76
Josef Kneifl
Loko České Budějovice
56
Tomáš Korel
Jiskra Zruč n.S.
6
Pavel Koriťák
TJ Sparta Kutná Hora
3
Libor Kořínek
Tygři Ústí nad Labem
6
Jan Kosinka
HC TJ Náchod "B"
18
Tomáš Koubský
Jiskra Zruč n.S.
22
Martin Kovařík
Jiskra Zruč n.S.
31
Tomáš Kozlovský
1.HK Dvůr Králové
16
Rostislav Křikava
Jiskra Zruč n.S.
18
Jiří Kufr
Tygři Ústí nad Labem
18
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Náchod B - Č.Budějovice
22 : 34
video
online
Zruč n.S. - D.Králové
45 : 14
video
online
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy
12
11
0
1
394 : 254
22
2
Zruč n.S.
12
10
0
2
408 : 269
20
3
Č.Budějovice
12
6
1
5
328 : 340
13
4
Ústí n.L.
12
5
1
6
307 : 344
11
5
Kutná Hora
12
4
0
8
315 : 341
8
6
D.Králové
12
3
0
9
292 : 378
6
7
Náchod B
12
2
0
10
251 : 369
4
Tabulka střelců
Pavel Roub
Jiskra Zruč n.S.
95
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
78
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kneifl
Loko České Budějovice
16
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n.S.
14
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
22
Jan Grosse
Tygři Ústí nad Labem
22
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.