Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice A
1
Roman Beneš
Tatran Bohunice A
1
David Bím
Sokol Telnice
1
Zdeněk Čevora
HC Zlín A
1
Michal Dlapa
SK Kuřim A
1
Jaromír Hájek
SK HC Tišnov
1
Vladimír Klíma
Sokol Juliánov A
1
Štěpán Kolář
SHC Maloměřice A
1
Milan Kubát
Sokol Juliánov A
1
Jakub Kudla
SK Kuřim A
1
Adam Langer
Sokol Telnice
1
Jan Lattenberg
Sokol Telnice
1
Jakub Menšík
Jiskra Havlíčkův Brod
1
David Mollík
HK Ivančice
1
Luboš Mrkvica
Legata Hustopeče
1
Adam Prokopec
Sokol Juliánov A
1
Jan Schneider
SK HC Tišnov
1
Michal Slavíček
SK HC Tišnov
1
Bronislav Strakatý
Sokol Telnice
1
Michal Stříž
SHC Maloměřice A
1
František Štěpánek
SHC Maloměřice A
1
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí A
1
Luboš Vyhnáček
HK Ivančice
1
Milan Zmrzlý
Tatran Bohunice A
1
Petr Franěk
Legata Hustopeče
2
Jan Hranička
SK HC Tišnov
2
Martin Klíma
HK Ivančice
2
Miroslav Knol
Sokol Telnice
2
Jan Kopřiva
SK Kuřim A
2
Luboš Kusala
SK Kuřim A
2
Tomáš Loub
Tatran Bohunice A
2
Lukáš Mašta
Sokol Juliánov A
2
Jakub Mostýn
HC Zlín A
2
Petr Mylbachr
SK Kuřim A
2
Karel Oulehla
HK Ivančice
2
Pavel Šestořád
Sokol II.Prostějov
2
Dušan Adam
HK Ivančice
3
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
3
Petr Pokorný
SK HC Tišnov
3
Pavel Řípa
Sokol Telnice
3
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice A - Ivančice
29 : 20
video
online
Prostějov - Tišnov
37 : 33
video
online
V. Meziříčí A - SK Kuřim A
27 : 29
video
online
H.Brod - Juliánov A
24 : 30
video
online
Hustopeče - Zlín A
26 : 23
video
online
Telnice - Bohunice A
30 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
21
0
1
669 : 507
42
2
Maloměřice A
22
15
0
7
623 : 576
30
3
Zlín A
22
14
0
8
609 : 568
28
4
V. Meziříčí A
22
13
1
8
618 : 563
27
5
Ivančice
22
11
1
10
606 : 596
23
6
Prostějov
22
10
1
11
588 : 598
21
7
Bohunice A
22
9
3
10
567 : 576
21
8
Telnice
22
9
2
11
638 : 647
20
9
Juliánov A
22
8
1
13
576 : 623
17
10
SK Kuřim A
22
8
0
14
596 : 650
16
11
H.Brod
22
5
0
17
534 : 651
10
12
Tišnov
22
4
1
17
632 : 701
9
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
174
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
147
Ivan Minařík
SK HC Tišnov
145
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
60
Václav Kůra
SHC Maloměřice A
36
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí A
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí A
46
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí A
46
Petr Mylbachr
SK Kuřim A
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.