Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
Skupina O
Skupina P
6.kolo
Mistrovství ČR starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Marek Antes
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Antl
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Baičev
HK Lovosice A
6 - 0 - 0 - 3
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38 - 0 - 1 - 14
Tomáš Barth
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Luboš Bartůněk
Sokol Nové Veselí
10 - 0 - 0 - 5
Marek Batěk
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Batěk
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Adam Beneš
Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Beneš
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Marek Beneš
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Michal Benešovský
TJ Sokol Úvaly
8 - 0 - 0 - 4
Patrik Beránek
HC TJ Náchod "A"
14 - 0 - 1 - 2
Tomáš Bernardy
ElektroPraga Jablonec
20 - 0 - 0 - 10
David Bičiště
Talent Plzeň A
8 - 0 - 0 - 4
Dominik Blažek
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Borovka
Loko České Budějovice A
8 - 0 - 0 - 4
Adam Borys
HCB Karviná A
16 - 0 - 0 - 8
Jiří Brhel
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Filip Březina
TJ Sokol Úvaly
4 - 0 - 0 - 2
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
18 - 0 - 0 - 9
Daniel Burget
HK Královo Pole A
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Cabák
HC Zubří A
6 - 0 - 0 - 3
Patrik Čech
HC TJ Náchod "A"
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Černý
HK Lovosice A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Čipera
Dukla Praha 6
8 - 0 - 0 - 4
František Dědeček
ElektroPraga Jablonec
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Dobeš
HC Zubří A
4 - 0 - 0 - 2
Martin Dopita
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Filip Dořičák
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Dořičák
HC Zubří A
4 - 0 - 0 - 2
Jan Dvořák
Dukla Praha 4
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Fiala
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Václav Franc
HK Lovosice A
4 - 0 - 0 - 2
Marek Frýda
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32 - 0 - 1 - 16
Jakub Gasior
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Geletka
HK Královo Pole A
8 - 0 - 0 - 4
Tadeáš Górny
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Hála
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Skupina O - výsledky
video
online
Jablonec - N. Veselí
16 : 24
video
online
Zubří A - Kopřivnice A
19 : 23
video
online
Náchod "A" - Jablonec
17 : 15
video
online
N. Veselí - Zubří A
20 : 20
video
online
Kopřivnice A - Náchod "A"
24 : 19
video
online
Jablonec - Zubří A
24 : 21
video
online
N. Veselí - Kopřivnice A
21 : 29
video
online
Zubří A - Náchod "A"
19 : 29
video
online
Kopřivnice A - Jablonec
30 : 24
video
online
Náchod "A" - N. Veselí
20 : 26
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.