Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Martin Škůrek
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
130
Starty
2.liga mužů SM
19.09. [AF017]
V. Bystřice - Olomouc
20 : 23
1 branek
2.liga starších dorostenců M
08.05. [AI130]
Polanka - Olomouc
28 : 24
13 branek
01.05. [AI123]
Olomouc - Bystřice p.H.
27 : 19
6 branek
24.04. [AI119]
Rožnov p/R - Olomouc
36 : 23
2 branek
28.03. [AI108]
Zlín - Olomouc
32 : 31
8 branek
21.03. [AI097]
Olomouc - Přerov
27 : 29
9 branek
13.03. [AI096]
Olomouc - Litovel
27 : 28
8 branek
07.03. [AI086]
Luhačovice - Olomouc
23 : 25
3 branek
28.02. [AI083]
Olomouc - V. Bystřice
22 : 19
4 branek
21.02. [AI075]
Hranice - Olomouc
38 : 21
5 branek
13.02. [AI070]
Maloměřice - Olomouc
29 : 28
8 branek
15.11. [AI057]
Bystřice p.H. - Olomouc
24 : 36
7 branek
17.10. [AI042]
Olomouc - Zlín
27 : 32
2 branek
10.10. [AI031]
Přerov - Olomouc
26 : 26
17 branek
03.10. [AI030]
Litovel - Olomouc
33 : 29
7 branek
26.09. [AI020]
Olomouc - Luhačovice
43 : 26
10 branek
19.09. [AI017]
V. Bystřice - Olomouc
26 : 16
5 branek
13.09. [AI009]
Olomouc - Hranice
19 : 17
3 branek
04.09. [AI004]
Olomouc - Maloměřice
29 : 25
12 branek
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Náchod B - Č.Budějovice
22 : 34
video
online
Zruč n.S. - D.Králové
45 : 14
video
online
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy
12
11
0
1
394 : 254
22
2
Zruč n.S.
12
10
0
2
408 : 269
20
3
Č.Budějovice
12
6
1
5
328 : 340
13
4
Ústí n.L.
12
5
1
6
307 : 344
11
5
Kutná Hora
12
4
0
8
315 : 341
8
6
D.Králové
12
3
0
9
292 : 378
6
7
Náchod B
12
2
0
10
251 : 369
4
Tabulka střelců
Pavel Roub
Jiskra Zruč n.S.
95
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
78
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kneifl
Loko České Budějovice
16
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n.S.
14
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
22
Jan Grosse
Tygři Ústí nad Labem
22
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.