Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1. kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Stanislav Novák
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
10
Starty
ZUBR Extraliga
13.12. [AA088]
Hranice - Frýdek-Místek
36 : 22
0 branek
06.12. [AA081]
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 33
0 branek
28.11. [AA077]
Dukla - Frýdek-Místek
39 : 24
0 branek
07.11. [AA054]
Třeboň - Frýdek-Místek
27 : 26
0 branek
25.10. [AA044]
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
33 : 28
0 branek
21.10. [AA068]
Frýdek-Místek - Zubří
28 : 41
0 branek
11.10. [AA033]
Frýdek-Místek - Plzeň
28 : 33
0 branek
03.10. [AA028]
Jičín - Frýdek-Místek
24 : 23
0 branek
16.09. [AA120]
Frýdek-Místek - Třeboň
33 : 28
0 branek
13.09. [AA011]
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 32
0 branek
05.09. [AA002]
Zubří - Frýdek-Místek
43 : 27
0 branek
2.liga mužů SM
27.03. [AF104]
Polanka A - Vsetín
29 : 28
1 branek
20.03. [AF102]
Trnávka - Polanka A
34 : 31
1 branek
06.03. [AF090]
Polanka A - Zubří jun.
28 : 41
3 branek
08.11. [AF051]
Holešov - Polanka A
29 : 24
1 branek
24.10. [AF047]
Polanka A - V. Bystřice
39 : 15
3 branek
27.09. [AF024]
Zubří jun. - Polanka A
26 : 30
0 branek
19.09. [AF014]
Polanka A - Šumperk
31 : 36
1 branek
Předchozí kola
7.kolo-finále - výsledky
video
online
Dukla - Karviná
26 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
1
1
0
0
26 : 20
2
2
Karviná
1
0
0
1
20 : 26
0
Tabulka střelců
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
45
Radomír Matoušík
TJ Košutka "A"
30
Tomáš Číp
HC Zubří
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šmíd
TJ Šumperk
10
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
10
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
18
Martin Vobořil
TJ Šumperk
12
Roman Požárek
HCB OKD Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.