Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Karel Oškera
Mateřský klub
TJ Bystřice p.Hostýnem
Rok narození
1955
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.11.2010
Koučovaná utkání
1.liga mužů
13.9. 13:00
AB012
Karviná j. - Bystřice A
28 : 26
2.liga starších dorostenců M
8.5. 10:30
AI112
Luhačovice - Bystřice p.H.
20 : 23
1.5. 14:00
AI123
Olomouc - Bystřice p.H.
27 : 19
21.3. 09:00
AI101
Hranice - Bystřice p.H.
37 : 16
14.3. 12:30
AI092
Bystřice p.H. - Maloměřice
28 : 26
6.3. 16:00
AI090
Polanka - Bystřice p.H.
35 : 26
27.2. 17:00
AI079
Přerov - Bystřice p.H.
31 : 11
21.2. 12:30
AI078
Bystřice p.H. - Rožnov p/R
21 : 32
13.2. 10:30
AI068
Frýdek-Místek - Bystřice p.H.
40 : 16
22.11. 11:00
AI065
Zlín - Bystřice p.H.
27 : 23
15.11. 12:30
AI057
Bystřice p.H. - Olomouc
24 : 36
7.11. 14:45
AI052
Litovel - Bystřice p.H.
34 : 19
25.10. 12:30
AI046
Bystřice p.H. - Luhačovice
22 : 18
17.10. 15:00
AI039
V. Bystřice - Bystřice p.H.
29 : 19
11.10. 12:30
AI035
Bystřice p.H. - Hranice
20 : 29
3.10. 17:00
AI026
Maloměřice - Bystřice p.H.
29 : 15
27.9. 12:30
AI024
Bystřice p.H. - Polanka
22 : 28
20.9. 12:30
AI013
Bystřice p.H. - Přerov
17 : 28
12.9. 16:00
AI012
Rožnov p/R - Bystřice p.H.
29 : 21
6.9. 12:30
AI002
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
19 : 39
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN042
Prostějov - Bystřice A
25 : 36
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - V. Bystřice
30 : 20
video
online
Rožnov p/R - Frýdek-Místek
35 : 27
video
online
Polanka - Olomouc
28 : 24
video
online
Maloměřice - Litovel
28 : 39
video
online
Bystřice p.H. - Zlín
22 : 31
video
online
Hranice - Luhačovice
45 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
22
18
1
3
742 : 545
37
2
Rožnov p/R
22
16
2
4
699 : 551
34
3
Hranice
22
17
0
5
633 : 481
34
4
Litovel
22
13
1
8
683 : 603
27
5
Zlín
22
12
2
8
633 : 607
26
6
V. Bystřice
22
11
1
10
574 : 539
23
7
Přerov
22
10
2
10
581 : 519
22
8
Polanka
22
11
0
11
541 : 585
22
9
Maloměřice
22
8
0
14
547 : 618
16
10
Olomouc
22
7
1
14
574 : 634
15
11
Bystřice p.H.
22
4
0
18
460 : 668
8
12
Luhačovice
22
0
0
22
482 : 799
0
Tabulka střelců
Eduard Beneš
HC Zlín
182
Matěj Konšel
Tatran Litovel
165
Pavel Vokál
DTJ Polanka
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Zuzaňák
TJ Rožnov p/R
43
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
43
Martin Škůrek
TJ STM Olomouc
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
66
Josef Kaplan
HC Zlín
62
Jan Gottfried
Tatran Litovel
60
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.