Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Bohdan Kaluža
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.7.2012
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
13.3. 17:30
AF091
Havířov - Polanka A
28 : 28
7.3. 17:00
AF085
L.Zubří A - Havířov
26 : 24
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
21.2. 10:30
AF073
Holešov - Havířov
29 : 25
13.2. 17:30
AF067
Havířov - Šumperk
28 : 30
22.11. 11:00
AF061
V. Bystřice - Havířov
34 : 25
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
8.11. 15:00
AF049
Vsetín - Havířov
29 : 26
24.10. 17:30
AF043
Havířov - Paskov A
20 : 16
18.10. 10:30
AF037
Trnávka - Havířov
32 : 23
10.10. 17:30
AF031
Havířov - Olomouc
19 : 25
SML Starší žačky
6.6. 12:00
NJ20
L.Zubří - Karviná
19 : 27
29.5. 15:00
NJ13
Karviná - Hlučín
15 : 10
29.5. 15:00
NJ14
Karviná - Poruba
15 : 17
23.5. 09:00
NJ11
Karviná - Hlučín
19 : 12
23.5. 09:00
NJ9
L.Zubří - Karviná
11 : 16
15.5. 10:00
NJ7
L.Zubří - Karviná
9 : 16
15.5. 10:00
NJ6
HC Ostrava - Karviná
7 : 14
8.5. 15:00
NJ4
Karviná - Hlučín
28 : 16
1.5. 09:00
NJs
L.Zubří - Karviná
16 : 16
1.5. 09:00
NJt
Poruba - Karviná
16 : 15
24.4. 17:00
NJp
Karviná - Hlučín
21 : 12
10.4. 15:00
NJf
Karviná - HC Ostrava
11 : 13
10.4. 15:00
NJe
Karviná - Hlučín
13 : 13
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Náchod B - Č.Budějovice
22 : 34
video
online
Zruč n.S. - D.Králové
45 : 14
video
online
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy
12
11
0
1
394 : 254
22
2
Zruč n.S.
12
10
0
2
408 : 269
20
3
Č.Budějovice
12
6
1
5
328 : 340
13
4
Ústí n.L.
12
5
1
6
307 : 344
11
5
Kutná Hora
12
4
0
8
315 : 341
8
6
D.Králové
12
3
0
9
292 : 378
6
7
Náchod B
12
2
0
10
251 : 369
4
Tabulka střelců
Pavel Roub
Jiskra Zruč n.S.
95
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
78
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Kneifl
Loko České Budějovice
16
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n.S.
14
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
22
Jan Grosse
Tygři Ústí nad Labem
22
Josef Šidlík
Tygři Ústí nad Labem
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.