Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
základní
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Bohdan Kaluža
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.7.2012
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
13.3. 17:30
AF091
Havířov - Polanka A
28 : 28
7.3. 17:00
AF085
L.Zubří A - Havířov
26 : 24
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
21.2. 10:30
AF073
Holešov - Havířov
29 : 25
13.2. 17:30
AF067
Havířov - Šumperk
28 : 30
22.11. 11:00
AF061
V. Bystřice - Havířov
34 : 25
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
8.11. 15:00
AF049
Vsetín - Havířov
29 : 26
24.10. 17:30
AF043
Havířov - Paskov A
20 : 16
18.10. 10:30
AF037
Trnávka - Havířov
32 : 23
10.10. 17:30
AF031
Havířov - Olomouc
19 : 25
SML Starší žačky
6.6. 12:00
NJ20
L.Zubří - Karviná
19 : 27
29.5. 15:00
NJ13
Karviná - Hlučín
15 : 10
29.5. 15:00
NJ14
Karviná - Poruba
15 : 17
23.5. 09:00
NJ11
Karviná - Hlučín
19 : 12
23.5. 09:00
NJ9
L.Zubří - Karviná
11 : 16
15.5. 10:00
NJ7
L.Zubří - Karviná
9 : 16
15.5. 10:00
NJ6
HC Ostrava - Karviná
7 : 14
8.5. 15:00
NJ4
Karviná - Hlučín
28 : 16
1.5. 09:00
NJs
L.Zubří - Karviná
16 : 16
1.5. 09:00
NJt
Poruba - Karviná
16 : 15
24.4. 17:00
NJp
Karviná - Hlučín
21 : 12
10.4. 15:00
NJf
Karviná - HC Ostrava
11 : 13
10.4. 15:00
NJe
Karviná - Hlučín
13 : 13
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná j. - Náchod
32 : 26
video
online
Kostelec A - Ostrava
32 : 29
video
online
Bystřice A - Košutka A
41 : 27
video
online
N.Veselí - Jičín
30 : 22
video
online
Chodov - Brno
33 : 36
video
online
Napajedla A - Litovel
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno
22
18
4
0
696 : 576
40
2
Karviná j.
22
13
2
7
640 : 583
28
3
Chodov
22
11
2
9
622 : 602
24
4
Bystřice A
22
11
2
9
724 : 678
24
5
Kostelec A
22
8
7
7
594 : 610
23
6
Ostrava
22
10
1
11
652 : 659
21
7
Košutka A
22
9
2
11
622 : 635
20
8
Litovel
22
9
1
12
615 : 626
19
9
Jičín
22
7
3
12
541 : 591
17
10
Náchod
22
7
3
12
580 : 617
17
11
N.Veselí
22
7
2
13
564 : 624
16
12
Napajedla A
22
5
5
12
603 : 652
15
Tabulka střelců
Rostislav Dobeš
TJ Bystřice pod Hostýnem A
179
Ondřej Štěpánek
Sokol Ostrava
162
Jakub Schmalz
Tatran Litovel
130
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Jurka
Sokol Kostelec n.H. A
52
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín
42
Jaromír Bílý
HC TJ Náchod
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Bauer
HC TJ Náchod
54
Luboš Václavík
TJ Košutka "A"
48
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.