Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Mistrovství ČR starších žáků
Bohdan Kaluža
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.7.2012
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
13.3. 17:30
AF091
Havířov - Polanka A
28 : 28
7.3. 17:00
AF085
L.Zubří A - Havířov
26 : 24
27.2. 17:30
AF079
Havířov - Zubří jun.
32 : 26
21.2. 10:30
AF073
Holešov - Havířov
29 : 25
13.2. 17:30
AF067
Havířov - Šumperk
28 : 30
22.11. 11:00
AF061
V. Bystřice - Havířov
34 : 25
14.11. 17:30
AF055
Havířov - Házená Uničov
33 : 24
8.11. 15:00
AF049
Vsetín - Havířov
29 : 26
24.10. 17:30
AF043
Havířov - Paskov A
20 : 16
18.10. 10:30
AF037
Trnávka - Havířov
32 : 23
10.10. 17:30
AF031
Havířov - Olomouc
19 : 25
SML Starší žačky
6.6. 12:00
NJ20
L.Zubří - Karviná
19 : 27
29.5. 15:00
NJ13
Karviná - Hlučín
15 : 10
29.5. 15:00
NJ14
Karviná - Poruba
15 : 17
23.5. 09:00
NJ11
Karviná - Hlučín
19 : 12
23.5. 09:00
NJ9
L.Zubří - Karviná
11 : 16
15.5. 10:00
NJ7
L.Zubří - Karviná
9 : 16
15.5. 10:00
NJ6
HC Ostrava - Karviná
7 : 14
8.5. 15:00
NJ4
Karviná - Hlučín
28 : 16
1.5. 09:00
NJs
L.Zubří - Karviná
16 : 16
1.5. 09:00
NJt
Poruba - Karviná
16 : 15
24.4. 17:00
NJp
Karviná - Hlučín
21 : 12
10.4. 15:00
NJf
Karviná - HC Ostrava
11 : 13
10.4. 15:00
NJe
Karviná - Hlučín
13 : 13
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Karviná A - Jablonec
34 : 13
video
online
N. Veselí - Ostrava A
24 : 24
video
online
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
video
online
Ostrava A - Jablonec
21 : 8
video
online
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
video
online
Karviná A - Ostrava A
29 : 15
Tabulka střelců
Pavel Pich
HC TJ Náchod "A"
170
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
131
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
121
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
24
David Zima
KH Kopřivnice A
17
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p/R
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matouš Baloga
Sokol Ostrava A
38
Patrik Fulnek
KH Kopřivnice A
32
David Zima
KH Kopřivnice A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.