Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Aleš Kořínek
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.9.2013
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
9.5. 17:00
AF131
Zubří jun. - Paskov A
39 : 23
1.5. 16:00
AF123
Olomouc - Zubří jun.
24 : 29
25.4. 17:00
AF118
Zubří jun. - L.Zubří A
37 : 17
11.4. 10:30
AF112
Holešov - Zubří jun.
33 : 30
28.3. 17:00
AF105
Zubří jun. - V. Bystřice
28 : 25
20.3. 17:30
AF101
Vsetín - Zubří jun.
21 : 26
14.3. 17:00
AF092
Zubří jun. - Trnávka
36 : 25
6.3. 18:00
AF090
Polanka A - Zubří jun.
28 : 41
21.2. 17:00
AF078
Zubří jun. - Šumperk
27 : 32
14.2. 17:00
AF068
Házená Uničov - Zubří jun.
21 : 31
21.11. 18:00
AF065
Paskov A - Zubří jun.
31 : 35
15.11. 17:00
AF057
Zubří jun. - Olomouc
40 : 32
8.11. 17:00
AF052
L.Zubří A - Zubří jun.
32 : 35
25.10. 17:00
AF046
Zubří jun. - Holešov
32 : 30
18.10. 11:00
AF039
V. Bystřice - Zubří jun.
18 : 36
10.10. 15:00
AF035
Zubří jun. - Vsetín
41 : 32
4.10. 10:30
AF026
Trnávka - Zubří jun.
27 : 30
27.9. 17:00
AF024
Zubří jun. - Polanka A
26 : 30
20.9. 17:00
AF013
Zubří jun. - Havířov
43 : 21
13.9. 10:30
AF012
Šumperk - Zubří jun.
31 : 35
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 15:00
AK112
Brno - Zubří
18 : 42
Český pohár mužů
25.9. 18:30
AN046
Šumperk - Zubří jun.
34 : 29
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - V. Bystřice
30 : 20
video
online
Rožnov p/R - Frýdek-Místek
35 : 27
video
online
Polanka - Olomouc
28 : 24
video
online
Maloměřice - Litovel
28 : 39
video
online
Bystřice p.H. - Zlín
22 : 31
video
online
Hranice - Luhačovice
45 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Frýdek-Místek
22
18
1
3
742 : 545
37
2
Rožnov p/R
22
16
2
4
699 : 551
34
3
Hranice
22
17
0
5
633 : 481
34
4
Litovel
22
13
1
8
683 : 603
27
5
Zlín
22
12
2
8
633 : 607
26
6
V. Bystřice
22
11
1
10
574 : 539
23
7
Přerov
22
10
2
10
581 : 519
22
8
Polanka
22
11
0
11
541 : 585
22
9
Maloměřice
22
8
0
14
547 : 618
16
10
Olomouc
22
7
1
14
574 : 634
15
11
Bystřice p.H.
22
4
0
18
460 : 668
8
12
Luhačovice
22
0
0
22
482 : 799
0
Tabulka střelců
Eduard Beneš
HC Zlín
182
Matěj Konšel
Tatran Litovel
165
Pavel Vokál
DTJ Polanka
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Zuzaňák
TJ Rožnov p/R
43
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
43
Martin Škůrek
TJ STM Olomouc
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
66
Josef Kaplan
HC Zlín
62
Jan Gottfried
Tatran Litovel
60
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.