Soutěže mužů
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
ZUBR Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Baráž muži
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců M
Mistrovství ČR mladší dorostenci
2.liga mladších dorostenců Č
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Mistrovství ČR starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR starší žáci
Aleš Kořínek
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.9.2013
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
9.5. 17:00
AF131
Zubří jun. - Paskov A
39 : 23
1.5. 16:00
AF123
Olomouc - Zubří jun.
24 : 29
25.4. 17:00
AF118
Zubří jun. - L.Zubří A
37 : 17
11.4. 10:30
AF112
Holešov - Zubří jun.
33 : 30
28.3. 17:00
AF105
Zubří jun. - V. Bystřice
28 : 25
20.3. 17:30
AF101
Vsetín - Zubří jun.
21 : 26
14.3. 17:00
AF092
Zubří jun. - Trnávka
36 : 25
6.3. 18:00
AF090
Polanka A - Zubří jun.
28 : 41
21.2. 17:00
AF078
Zubří jun. - Šumperk
27 : 32
14.2. 17:00
AF068
Házená Uničov - Zubří jun.
21 : 31
21.11. 18:00
AF065
Paskov A - Zubří jun.
31 : 35
15.11. 17:00
AF057
Zubří jun. - Olomouc
40 : 32
8.11. 17:00
AF052
L.Zubří A - Zubří jun.
32 : 35
25.10. 17:00
AF046
Zubří jun. - Holešov
32 : 30
18.10. 11:00
AF039
V. Bystřice - Zubří jun.
18 : 36
10.10. 15:00
AF035
Zubří jun. - Vsetín
41 : 32
4.10. 10:30
AF026
Trnávka - Zubří jun.
27 : 30
27.9. 17:00
AF024
Zubří jun. - Polanka A
26 : 30
20.9. 17:00
AF013
Zubří jun. - Havířov
43 : 21
13.9. 10:30
AF012
Šumperk - Zubří jun.
31 : 35
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 15:00
AK112
Brno - Zubří
18 : 42
Český pohár mužů
25.9. 18:30
AN046
Šumperk - Zubří jun.
34 : 29
Předchozí kola
Mistrovství ČR starší žáci - výsledky
video
online
Kopřivnice A - Karviná A
16 : 16
video
online
Ostrava A - Č.Budějovice A
19 : 14
video
online
N. Veselí - Talent A
19 : 19
video
online
Kopřivnice A - Č.Budějovice A
26 : 18
video
online
Karviná A - N. Veselí
27 : 10
video
online
Talent A - Ostrava A
19 : 26
video
online
Č.Budějovice A - Karviná A
16 : 26
video
online
Talent A - Kopřivnice A
20 : 36
video
online
Ostrava A - N. Veselí
22 : 25
video
online
Talent A - Karviná A
15 : 34
video
online
Kopřivnice A - Ostrava A
21 : 19
video
online
N. Veselí - Č.Budějovice A
20 : 19
video
online
Karviná A - Ostrava A
28 : 13
video
online
Č.Budějovice A - Talent A
20 : 22
video
online
N. Veselí - Kopřivnice A
19 : 29
Tabulka střelců
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
40
David Zima
KH Kopřivnice A
31
Adam Borys
HCB Karviná A
31
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
12
Marek Bukovský
KH Kopřivnice A
12
David Melichar
Sokol Nové Veselí
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karel Řezáč
Loko České Budějovice A
10
Martin Mucha
Talent Plzeň A
10
David Zima
KH Kopřivnice A
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.